Poule indelingen.

FCA J5-6 B - Jongens 5-6

Locatie: FC Almere

Datum:02-03-2022

Team/Deelnemer
panta rhei 1
De Zeeraket J1
IKC de Regenboog 2
OBS de Flierefluiter 6
FCA J7-8 C - Jongens 7-8

Locatie: FC Almere

Datum:02-03-2022

Team/Deelnemer
panta rhei 4
OBS de Flierefluiter 2
IKC de Regenboog 2
Al Iman 7A
FCA J7-8 B - Jongens 7-8

Locatie: FC Almere

Datum:02-03-2022

Team/Deelnemer
OBS de Flierefluiter 1
panta rhei 3
IKC de Regenboog 1
De Ark 1
FCA J7-8 A - Jongens 7-8

Locatie: FC Almere

Datum:02-03-2022

Team/Deelnemer
De Bongerd 1
De Klaverweide J1
Het Avontuur 1
De loofhut jongens 1
ASCW J7-8 A - Jongens 7-8

Locatie: ASC Waterwijk

Datum:02-03-2022

Team/Deelnemer
Columbusschool J5
De Omnibus 1
Het Drieluik groep 7 Team 1
De Compositie 1
ASCW J7-8 B - Jongens 7-8

Locatie: ASC Waterwijk

Datum:02-03-2022

Team/Deelnemer
Het Drieluik groep 7 team 2
KBS de Droomspiegel 5
De Omnibus 2
Obs de Ontdekking 1
ASCW J5-6 A - Jongens 5-6

Locatie: ASC Waterwijk

Datum:02-03-2022

Team/Deelnemer
KBS de Droomspiegel 1
Columbusschool J1
Obs de Ontdekking 1
Het Drieluik groep 5 Team 2
ASCW J5-6 B - Jongens 5-6

Locatie: ASC Waterwijk

Datum:02-03-2022

Team/Deelnemer
Columbusschool J2
Het Drieluik groep 5 team 1
Obs de Ontdekking 2
De Compositie 1
ASCW J5-6 C - Jongens 5-6

Locatie: ASC Waterwijk

Datum:02-03-2022

Team/Deelnemer
KBS de Droomspiegel 2
Columbusschool J3
Obs de Ontdekking 3
Het Drieluik groep 5 team 3
ASCW J5-6 D - Jongens 5-6

Locatie: ASC Waterwijk

Datum:02-03-2022

Team/Deelnemer
Het Drieluik groep 5 team 4
Obs de Ontdekking 5
Columbusschool J4
Montessorischool Muziekwijk 1
ASCW J7-8 C - Jongens 7-8

Locatie: ASC Waterwijk

Datum:02-03-2022

Team/Deelnemer
De Omnibus 3
Obs de Ontdekking 2
OBS Montessori-Stad 1
KBS de Droomspiegel 6
ASCW J7-8 D - Jongens 7-8

Locatie: ASC Waterwijk

Datum:02-03-2022

Team/Deelnemer
Het Drieluik groep 8 team 1
Montessorischool Muziekwijk 1
Obs de Ontdekking 3
Columbusschool J6
FCA J5-6 A - Jongens 5-6

Locatie: FC Almere

Datum:02-03-2022

Team/Deelnemer
De Klaverweide J1
IKC de Regenboog 1
panta rhei 2
Het Avontuur 1
FCA J5-6 D - Jongens 5-6

Locatie: FC Almere

Datum:09-03-2022

Team/Deelnemer
het Palet Jongens 5-6
OBS Caleidoscoop Jongens 5-6
kbs Pirouette 2
obs de Argonaut 2
FCA J7-8 F - Jongens 7-8

Locatie: FC Almere

Datum:09-03-2022

Team/Deelnemer
Polygoon 1
De Zeeraket J4
het Palet Jongens 8
De Optimist 2
ASCW J7-8 F - Jongens 7-8

Locatie: ASC Waterwijk

Datum:09-03-2022

Team/Deelnemer
De Verwondering 1
Obs de Ontdekking 5
OBS Caleidoscoop Jongens 7-8
De Compositie 2
ASCW J7-8 E - Jongens 7-8

Locatie: ASC Waterwijk

Datum:09-03-2022

Team/Deelnemer
OBS Montessori-Stad 2
KBS de Droomspiegel 7
Het Drieluik groep 8 team 2
Obs de Ontdekking 4
FCA J7-8 D - Jongens 7-8

Locatie: FC Almere

Datum:09-03-2022

Team/Deelnemer
Aurora 1
K.B.S. 't Zonnewiel jongens
OBS de Flierefluiter 3
De Optimist 1
FCA J7-8 E - Jongens 7-8

Locatie: FC Almere

Datum:09-03-2022

Team/Deelnemer
Het Avontuur 2
het Palet Jongens 7
De Zeeraket J3
KBS De Lettertuin 7/8
FCA J5-6 C - Jongens 5-6

Locatie: FC Almere

Datum:09-03-2022

Team/Deelnemer
kbs Pirouette 1
obs de Argonaut 1
OBS de Flierefluiter 7
ASCW J5-6 H - Jongens 5-6

Locatie: ASC Waterwijk

Datum:09-03-2022

Team/Deelnemer
De Compositie 2
OBS Montessori-Stad 2
Het Drieluik groep 6 team 4
KBS de Droomspiegel 4
ASCW J5-6 G - Jongens 5-6

Locatie: ASC Waterwijk

Datum:09-03-2022

Team/Deelnemer
KBS De Lettertuin 5/6
Het Drieluik groep 6 team 3
Obs de Ontdekking 7
Polygoon team 2
ASCW J5-6 F - Jongens 5-6

Locatie: ASC Waterwijk

Datum:09-03-2022

Team/Deelnemer
Polygoon team 1
Het Drieluik groep 6 team 2
Obs de Ontdekking 4
Al Iman 6B
ASCW J5-6 E - Jongens 5-6

Locatie: ASC Waterwijk

Datum:09-03-2022

Team/Deelnemer
OBS Montessori-Stad 1
Obs de Ontdekking 6
KBS de Droomspiegel 3
Het Drieluik groep 6 Team 1
ASCW J7-8 G - Jongens 7-8

Locatie: ASC Waterwijk

Datum:09-03-2022

Team/Deelnemer
De Heliotroop 1
De kraanvogel 1
Columbusschool J7
OBS Letterland Letterland jongens
ASCW J7-8 H - Jongens 7-8

Locatie: ASC Waterwijk

Datum:09-03-2022

Team/Deelnemer
Het Drieluik groep 8 team 3
Obs de Ontdekking 6
de Polderhof 2
De Omnibus 4
FCA J7-8 H - Jongens 7-8

Locatie: FC Almere

Datum:16-03-2022

Team/Deelnemer
kbs Pirouette 1
obs de Argonaut 2
de Polderhof 1
o.b.s. Syncope Syncope 2
FCA J7-8 G - Jongens 7-8

Locatie: FC Almere

Datum:16-03-2022

Team/Deelnemer
Spectrum Jongens 7-8
kbs Pirouette 2
obs de Argonaut 1
o.b.s. Syncope Syncope 1
FCA M7-8 A - Meisjes 7-8

Locatie: FC Almere

Datum:16-03-2022

Team/Deelnemer
De Klaverweide M1
OBS de Flierefluiter 4
De Ark 1
Het Avontuur 1
FCA M7-8 B - Meisjes 7-8

Locatie: FC Almere

Datum:16-03-2022

Team/Deelnemer
IKC de Regenboog 1
De loofhut meiden 1
OBS de Flierefluiter 5
kbs Pirouette 1
ASCW M7-8 A - Meisjes 7-8

Locatie: ASC Waterwijk

Datum:16-03-2022

Team/Deelnemer
De Omnibus M1
De Compositie 1
De kraanvogel 1
Obs de Ontdekking 1
Columbusschool M3
ASCW M7-8 B - Meisjes 7-8

Locatie: ASC Waterwijk

Datum:16-03-2022

Team/Deelnemer
De Omnibus M2
Het Drieluik groep 7 team 1
Obs de Ontdekking 2
De Zeeraket M2
KBS de Droomspiegel 9
ASCW M7-8 C - Meisjes 7-8

Locatie: ASC Waterwijk

Datum:16-03-2022

Team/Deelnemer
OBS Montessori-Stad 1
K.B.S. 't Zonnewiel 1
De Omnibus M3
Obs de Ontdekking 3
obs de Argonaut 1
ASCW M5-6 B - Meisjes 5-6

Locatie: ASC Waterwijk

Datum:30-03-2022

Team/Deelnemer
Het Drieluik Groep 5 Team 1
Columbusschool M2
obs de Argonaut 1
IKC de Regenboog 3
ASCW M5-6 A - Meisjes 5-6

Locatie: ASC Waterwijk

Datum:30-03-2022

Team/Deelnemer
Columbusschool M1
Het Drieluik groep 6 team 1
kbs Pirouette 1
IKC de Regenboog 2
FCA M5-6 A - Meisjes 5-6

Locatie: FC Almere

Datum:30-03-2022

Team/Deelnemer
IKC de Regenboog 1
De Klaverweide M1
OBS de Flierefluiter 8
FCA M7-8 C - Meisjes 7-8

Locatie: FC Almere

Datum:30-03-2022

Team/Deelnemer
Obs de Ontdekking 4
IKC de Regenboog 2
Spectrum Meiden
het Palet Meiden 7-8
ASCW VR J5-6 B - Jongens 5-6

Locatie: ASC Waterwijk

Datum:30-03-2022

Team/Deelnemer
Obs de Ontdekking 4
Obs de Ontdekking 7
De Compositie 2
Het Drieluik groep 6 Team 1
ASCW VR J5-6 A - Jongens 5-6

Locatie: ASC Waterwijk

Datum:30-03-2022

Team/Deelnemer
Columbusschool J1
Columbusschool J4
De Compositie 1
Columbusschool J3
FCA VR J5-6 A - Jongens 5-6

Locatie: FC Almere

Datum:30-03-2022

Team/Deelnemer
het Palet Jongens 5-6
kbs Pirouette 1
IKC de Regenboog 1
De Zeeraket J1
FCA VR J7-8 A - Jongens 7-8

Locatie: FC Almere

Datum:30-03-2022

Team/Deelnemer
Al Iman 7A
De Optimist 1
De Ark 1
De Bongerd 1
FCA VR J7-8 B - Jongens 7-8

Locatie: FC Almere

Datum:30-03-2022

Team/Deelnemer
het Palet Jongens 8
De Zeeraket J3
kbs Pirouette 1
Spectrum Jongens 7-8
ASCW VR J7-8 A - Jongens 7-8

Locatie: ASC Waterwijk

Datum:30-03-2022

Team/Deelnemer
Obs de Ontdekking 3
Obs de Ontdekking 2
De Omnibus 1
KBS de Droomspiegel 5
ASCW VR J7-8 B - Jongens 7-8

Locatie: ASC Waterwijk

Datum:30-03-2022

Team/Deelnemer
Het Drieluik groep 8 team 3
De Heliotroop 1
De Compositie 2
Obs de Ontdekking 4
FCA Finale Poule M7-8 A - Meisjes 7-8

Locatie: FC Almere

Datum:20-04-2022

Team/Deelnemer
Obs de Ontdekking 4
De loofhut meiden 1
OBS de Flierefluiter 4
FCA Finale Poule M5-6 A - Meisjes 5-6

Locatie: FC Almere

Datum:20-04-2022

Team/Deelnemer
IKC de Regenboog 1
Het Drieluik groep 6 team 1
Columbusschool M2
FCA Finale Poule M5-6 B - Meisjes 5-6

Locatie: FC Almere

Datum:20-04-2022

Team/Deelnemer
IKC de Regenboog 2
OBS de Flierefluiter 8
obs de Argonaut 1
FCA Finale Poule M7-8 B - Meisjes 7-8

Locatie: FC Almere

Datum:20-04-2022

Team/Deelnemer
KBS de Droomspiegel 9
De Compositie 1
K.B.S. 't Zonnewiel 1
FCA Finale Poule J7-8 B - Jongens 7-8

Locatie: FC Almere

Datum:20-04-2022

Team/Deelnemer
De Optimist 1
het Palet Jongens 8
Obs de Ontdekking 3
Obs de Ontdekking 4
FCA Finale Poule J5-6 A - Jongens 5-6

Locatie: FC Almere

Datum:20-04-2022

Team/Deelnemer
het Palet Jongens 5-6
De Compositie 1
De Compositie 2
FCA Finale Poule J5-6 B - Jongens 5-6

Locatie: FC Almere

Datum:20-04-2022

Team/Deelnemer
Obs de Ontdekking 4
IKC de Regenboog 1
Columbusschool J4
FCA Finale Poule J7-8 A - Jongens 7-8

Locatie: FC Almere

Datum:20-04-2022

Team/Deelnemer
De Zeeraket J3
De Omnibus 1
De Heliotroop 1
De Ark 1
J5-6 Plaats 3 & 4 - Jongens 5-6

Locatie: FC Almere

Datum:20-04-2022

Team/Deelnemer
Columbusschool J4
De Compositie 1
M7-8 Plaats 5 & 6 - Meisjes 7-8

Locatie: FC Almere

Datum:20-04-2022

Team/Deelnemer
Obs de Ontdekking 4
K.B.S. 't Zonnewiel 1
M7-8 Plaats 3 & 4 - Meisjes 7-8

Locatie: FC Almere

Datum:20-04-2022

Team/Deelnemer
De Compositie 1
De loofhut meiden 1
M5-6 Plaats 5 & 6 - Meisjes 5-6

Locatie: FC Almere

Datum:20-04-2022

Team/Deelnemer
OBS de Flierefluiter 8
Columbusschool M2
M5-6 Plaats 3 & 4 - Meisjes 5-6

Locatie: FC Almere

Datum:20-04-2022

Team/Deelnemer
IKC de Regenboog 1
obs de Argonaut 1
J5-6 Plaats 5 & 6 - Jongens 5-6

Locatie: FC Almere

Datum:20-04-2022

Team/Deelnemer
IKC de Regenboog 1
het Palet Jongens 5-6
M7-8 Plaats 1 & 2 - Meisjes 7-8

Locatie: FC Almere

Datum:20-04-2022

Team/Deelnemer
KBS de Droomspiegel 9
OBS de Flierefluiter 4
J5-6 Plaats 1 & 2 - Jongens 5-6

Locatie: FC Almere

Datum:20-04-2022

Team/Deelnemer
Obs de Ontdekking 4
De Compositie 2
M5-6 Plaats 1 & 2 - Meisjes 5-6

Locatie: FC Almere

Datum:20-04-2022

Team/Deelnemer
IKC de Regenboog 2
Het Drieluik groep 6 team 1
J7-8 Plaats 3 & 4 - Jongens 7-8

Locatie: FC Almere

Datum:20-04-2022

Team/Deelnemer
De Heliotroop 1
Obs de Ontdekking 3
J7-8 Plaats 1 & 2 - Jongens 7-8

Locatie: FC Almere

Datum:20-04-2022

Team/Deelnemer
De Ark 1
De Optimist 1
J7-8 plaats 5 & 6 - Jongens 7-8

Locatie: FC Almere

Datum:20-04-2022

Team/Deelnemer
De Omnibus 1
het Palet Jongens 8
j7-8 plaats 7 & 8 - Jongens 7-8

Locatie: FC Almere

Datum:20-04-2022

Team/Deelnemer
De Zeeraket J3
Obs de Ontdekking 4

Pin It on Pinterest

Share This