Deelnemers 2022

Bekijk hier welke scholen meedoen. Als de poules en indelingen gemaakt zijn kan je hier zien in welke poule je ingedeeld bent.

Al Iman
Team
Categorie
Poule
Team: Al Iman 6B
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 F
Team: Al Iman 7A
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 C
Aurora
Team
Categorie
Poule
Team: Aurora 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 D
Columbusschool
Team
Categorie
Poule
Team: Columbusschool J1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 A
Team: Columbusschool J2
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 B
Team: Columbusschool J3
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 C
Team: Columbusschool J4
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 D
Team: Columbusschool J5
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 A
Team: Columbusschool J6
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 D
Team: Columbusschool J7
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 G
Team: Columbusschool M1
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: ASCW M5-6 A
Team: Columbusschool M2
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: ASCW M5-6 B
Team: Columbusschool M3
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: ASCW M7-8 A
De Ark
Team
Categorie
Poule
Team: De Ark 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 B
Team: De Ark 1
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: FCA M7-8 A
De Bongerd
Team
Categorie
Poule
Team: De Bongerd 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 A
De Compositie
Team
Categorie
Poule
Team: De Compositie 1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 B
Team: De Compositie 2
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 H
Team: De Compositie 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 A
Team: De Compositie 2
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 F
Team: De Compositie 1
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: ASCW M7-8 A
De Heliotroop
Team
Categorie
Poule
Team: De Heliotroop 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 G
De Klaverweide
Team
Categorie
Poule
Team: De Klaverweide J1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: FCA J5-6 A
Team: De Klaverweide J1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 A
Team: De Klaverweide M1
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: FCA M5-6 A
Team: De Klaverweide M1
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: FCA M7-8 A
De kraanvogel
Team
Categorie
Poule
Team: De kraanvogel 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 G
Team: De kraanvogel 1
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: ASCW M7-8 A
De loofhut
Team
Categorie
Poule
Team: De loofhut jongens 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 A
Team: De loofhut meiden 1
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: FCA M7-8 B
De Omnibus
Team
Categorie
Poule
Team: De Omnibus 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 A
Team: De Omnibus 2
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 B
Team: De Omnibus 3
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 C
Team: De Omnibus 4
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 H
Team: De Omnibus M1
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: ASCW M7-8 A
Team: De Omnibus M2
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: ASCW M7-8 B
Team: De Omnibus M3
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: ASCW M7-8 C
De Optimist
Team
Categorie
Poule
Team: De Optimist 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 D
Team: De Optimist 2
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 F
de Polderhof
Team
Categorie
Poule
Team: de Polderhof 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 H
Team: de Polderhof 2
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 H
De Verwondering
Team
Categorie
Poule
Team: De Verwondering 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 F
De Zeeraket
Team
Categorie
Poule
Team: De Zeeraket J1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: FCA J5-6 B
Team: De Zeeraket J3
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 E
Team: De Zeeraket J4
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 F
Team: De Zeeraket M2
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: ASCW M7-8 B
Het Avontuur
Team
Categorie
Poule
Team: Het Avontuur 1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: FCA J5-6 A
Team: Het Avontuur 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 A
Team: Het Avontuur 2
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 E
Team: Het Avontuur 1
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: FCA M7-8 A
Het Drieluik
Team
Categorie
Poule
Team: Het Drieluik groep 5 Team 2
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 A
Team: Het Drieluik groep 5 team 1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 B
Team: Het Drieluik groep 5 team 3
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 C
Team: Het Drieluik groep 5 team 4
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 D
Team: Het Drieluik groep 6 Team 1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 E
Team: Het Drieluik groep 6 team 2
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 F
Team: Het Drieluik groep 6 team 3
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 G
Team: Het Drieluik groep 6 team 4
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 H
Team: Het Drieluik groep 7 Team 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 A
Team: Het Drieluik groep 7 team 2
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 B
Team: Het Drieluik groep 8 team 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 D
Team: Het Drieluik groep 8 team 2
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 E
Team: Het Drieluik groep 8 team 3
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 H
Team: Het Drieluik Groep 5 Team 1
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: ASCW M5-6 B
Team: Het Drieluik groep 6 team 1
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: ASCW M5-6 A
Team: Het Drieluik groep 7 team 1
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: ASCW M7-8 B
het Palet
Team
Categorie
Poule
Team: het Palet Jongens 5-6
Categorie: Jongens 5-6
Poule: FCA J5-6 D
Team: het Palet Jongens 7
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 E
Team: het Palet Jongens 8
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 F
Team: het Palet Meiden 7-8
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: FCA M7-8 C
IKC de Regenboog
Team
Categorie
Poule
Team: IKC de Regenboog 1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: FCA J5-6 A
Team: IKC de Regenboog 2
Categorie: Jongens 5-6
Poule: FCA J5-6 B
Team: IKC de Regenboog 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 B
Team: IKC de Regenboog 2
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 C
Team: IKC de Regenboog 1
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: FCA M5-6 A
Team: IKC de Regenboog 2
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: ASCW M5-6 A
Team: IKC de Regenboog 3
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: ASCW M5-6 B
Team: IKC de Regenboog 1
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: FCA M7-8 B
Team: IKC de Regenboog 2
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: FCA M7-8 C
K.B.S. 't Zonnewiel
Team
Categorie
Poule
Team: K.B.S. 't Zonnewiel jongens
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 D
Team: K.B.S. 't Zonnewiel 1
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: ASCW M7-8 C
KBS de Droomspiegel
Team
Categorie
Poule
Team: KBS de Droomspiegel 1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 A
Team: KBS de Droomspiegel 2
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 C
Team: KBS de Droomspiegel 3
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 E
Team: KBS de Droomspiegel 4
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 H
Team: KBS de Droomspiegel 5
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 B
Team: KBS de Droomspiegel 6
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 C
Team: KBS de Droomspiegel 7
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 E
Team: KBS de Droomspiegel 9
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: ASCW M7-8 B
KBS De Lettertuin
Team
Categorie
Poule
Team: KBS De Lettertuin 5/6
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 G
Team: KBS De Lettertuin 7/8
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 E
kbs Pirouette
Team
Categorie
Poule
Team: kbs Pirouette 1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: FCA J5-6 C
Team: kbs Pirouette 2
Categorie: Jongens 5-6
Poule: FCA J5-6 D
Team: kbs Pirouette 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 H
Team: kbs Pirouette 2
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 G
Team: kbs Pirouette 1
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: ASCW M5-6 A
Team: kbs Pirouette 1
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: FCA M7-8 B
Montessorischool Muziekwijk
Team
Categorie
Poule
Team: Montessorischool Muziekwijk 1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 D
Team: Montessorischool Muziekwijk 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 D
o.b.s. Syncope
Team
Categorie
Poule
Team: o.b.s. Syncope Syncope 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 G
Team: o.b.s. Syncope Syncope 2
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 H
OBS Caleidoscoop
Team
Categorie
Poule
Team: OBS Caleidoscoop Jongens 5-6
Categorie: Jongens 5-6
Poule: FCA J5-6 D
Team: OBS Caleidoscoop Jongens 7-8
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 F
obs de Argonaut
Team
Categorie
Poule
Team: obs de Argonaut 1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: FCA J5-6 C
Team: obs de Argonaut 2
Categorie: Jongens 5-6
Poule: FCA J5-6 D
Team: obs de Argonaut 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 G
Team: obs de Argonaut 2
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 H
Team: obs de Argonaut 1
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: ASCW M5-6 B
Team: obs de Argonaut 1
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: ASCW M7-8 C
OBS de Flierefluiter
Team
Categorie
Poule
Team: OBS de Flierefluiter 7
Categorie: Jongens 5-6
Poule: FCA J5-6 C
Team: OBS de Flierefluiter 6
Categorie: Jongens 5-6
Poule: FCA J5-6 B
Team: OBS de Flierefluiter 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 B
Team: OBS de Flierefluiter 2
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 C
Team: OBS de Flierefluiter 3
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 D
Team: OBS de Flierefluiter 8
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: FCA M5-6 A
Team: OBS de Flierefluiter 4
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: FCA M7-8 A
Team: OBS de Flierefluiter 5
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: FCA M7-8 B
Obs de Ontdekking
Team
Categorie
Poule
Team: Obs de Ontdekking 1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 A
Team: Obs de Ontdekking 4
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 F
Team: Obs de Ontdekking 6
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 E
Team: Obs de Ontdekking 5
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 D
Team: Obs de Ontdekking 3
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 C
Team: Obs de Ontdekking 2
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 B
Team: Obs de Ontdekking 7
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 G
Team: Obs de Ontdekking 3
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 D
Team: Obs de Ontdekking 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 B
Team: Obs de Ontdekking 2
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 C
Team: Obs de Ontdekking 4
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 E
Team: Obs de Ontdekking 5
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 F
Team: Obs de Ontdekking 6
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 H
Team: Obs de Ontdekking 2
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: ASCW M7-8 B
Team: Obs de Ontdekking 3
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: ASCW M7-8 C
Team: Obs de Ontdekking 4
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: FCA M7-8 C
Team: Obs de Ontdekking 1
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: ASCW M7-8 A
OBS Letterland
Team
Categorie
Poule
Team: OBS Letterland Letterland jongens
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 G
OBS Montessori-Stad
Team
Categorie
Poule
Team: OBS Montessori-Stad 1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 E
Team: OBS Montessori-Stad 2
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 H
Team: OBS Montessori-Stad 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 C
Team: OBS Montessori-Stad 2
Categorie: Jongens 7-8
Poule: ASCW J7-8 E
Team: OBS Montessori-Stad 1
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: ASCW M7-8 C
panta rhei
Team
Categorie
Poule
Team: panta rhei 1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: FCA J5-6 B
Team: panta rhei 2
Categorie: Jongens 5-6
Poule: FCA J5-6 A
Team: panta rhei 3
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 B
Team: panta rhei 4
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 C
Polygoon
Team
Categorie
Poule
Team: Polygoon team 2
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 G
Team: Polygoon team 1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: ASCW J5-6 F
Team: Polygoon 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 F
Spectrum
Team
Categorie
Poule
Team: Spectrum Jongens 7-8
Categorie: Jongens 7-8
Poule: FCA J7-8 G
Team: Spectrum Meiden
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: FCA M7-8 C

Pin It on Pinterest

Share This