Deelnemers 2024

Hieronder vindt je de lijst met deelnemers 2024 die zich tot nu toe hebben ingeschreven. Als je team er nog niet bij staat hebben wij daar nog geen inschrijving van ontvangen of de aanmelding nog niet verwerkt.

Als de inschrijfperiode is geweest en de indelingen gemaakt zijn kan je zien in welke poule elk deelnemende team ingedeeld is.

Albatros
Team
Categorie
Poule
Team: Albatros 5/6 1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 2 Jongens 5/6
Team: Albatros 7/8
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 1 Jongens 7/8
Aurora
Team
Categorie
Poule
Team: Aurora groep 5
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 1 Jongens 5/6
Team: Aurora groep 6
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 4 Jongens 5/6
Team: Aurora 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 9 Jongens 7/8
Basisschool de Driemaster
Team
Categorie
Poule
Team: Basisschool de Driemaster 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 6 Jongens 7/8
Basisschool de Droomspiegel
Team
Categorie
Poule
Team: Basisschool de Droomspiegel Team 1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 2 Jongens 5/6
Team: Basisschool de Droomspiegel Team 2
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 4 Jongens 5/6
Team: Basisschool de Droomspiegel Team 3
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 11 Jongens 5/6
Team: Basisschool de Droomspiegel Team 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 1 Jongens 7/8
Team: Basisschool de Droomspiegel Team 2
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 6 Jongens 7/8
Team: Basisschool de Droomspiegel Team 3
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 9 Jongens 7/8
Team: Basisschool de Droomspiegel Team 1
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 4 Meisjes 7/8
Basisschool de Dukdalf
Team
Categorie
Poule
Team: Basisschool de Dukdalf 8b
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 5 Meisjes 7/8
Basisschool de Verwondering
Team
Categorie
Poule
Team: Basisschool de Verwondering 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 1 Jongens 7/8
Bongerd
Team
Categorie
Poule
Team: Bongerd 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 8 Jongens 7/8
Cbs De Verbinding
Team
Categorie
Poule
Team: Cbs De Verbinding 5/6
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 2 Jongens 5/6
Columbusschool
Team
Categorie
Poule
Team: Columbusschool 5AB
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 3 Jongens 5/6
Team: Columbusschool 5C
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 1 Jongens 5/6
Team: Columbusschool 6A
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 4 Jongens 5/6
Team: Columbusschool 6B
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 6 Jongens 5/6
Team: Columbusschool 6C
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 11 Jongens 5/6
Team: Columbusschool 7AC
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 3 Jongens 7/8
Team: Columbusschool 7B
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 4 Jongens 7/8
Team: Columbusschool 8ACD
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 9 Jongens 7/8
Team: Columbusschool 8B
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 14 Jongens 7/8
Team: Columbusschool 5
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: Poule 1 Meisjes 5/6
Team: Columbusschool 6
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: Poule 3 Meisjes 5/6
Team: Columbusschool meiden 5-2
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: Poule 4 Meisjes 5/6
Team: Columbusschool 7/8
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 1 Meisjes 7/8
Team: Columbusschool 8AB
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 5 Meisjes 7/8
De Ark
Team
Categorie
Poule
Team: De Ark Jongens 5/6
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 4 Jongens 5/6
Team: De Ark Jongens 7/8
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 1 Jongens 7/8
Team: De Ark Meisjes 5/6
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: Poule 3 Meisjes 5/6
Team: De Ark Meisjes 7/8
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 6 Meisjes 7/8
De Compositie
Team
Categorie
Poule
Team: De Compositie 1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 2 Jongens 5/6
Team: De Compositie 2
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 6 Jongens 5/6
Team: De Compositie 3
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 11 Jongens 5/6
Team: De Compositie 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 2 Jongens 7/8
Team: De Compositie 2
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 7 Jongens 7/8
Team: De Compositie 3
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 8 Jongens 7/8
Team: De Compositie 4
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 16 Jongens 7/8
Team: De Compositie 1
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: Poule 2 Meisjes 5/6
Team: De Compositie 1
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 1 Meisjes 7/8
Team: De Compositie 2
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 7 Meisjes 7/8
De Heliotroop
Team
Categorie
Poule
Team: De Heliotroop 5/6
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 12 Jongens 5/6
Team: De Heliotroop 7/8
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 15 Jongens 7/8
De Klaverweide
Team
Categorie
Poule
Team: De Klaverweide groep 5
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 1 Jongens 5/6
Team: De Klaverweide groep 5
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: Poule 5 Meisjes 5/6
De Kraanvogel
Team
Categorie
Poule
Team: De Kraanvogel dames 1
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 1 Meisjes 7/8
Team: De Kraanvogel dames 2
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 7 Meisjes 7/8
De Omnibus
Team
Categorie
Poule
Team: De Omnibus J1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 2 Jongens 7/8
Team: De Omnibus J2
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 6 Jongens 7/8
Team: De Omnibus J3
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 7 Jongens 7/8
Team: De Omnibus J4
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 9 Jongens 7/8
Team: De Omnibus J5
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 18 Jongens 7/8
Team: De Omnibus M1
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 1 Meisjes 7/8
Team: De Omnibus M2
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 8 Meisjes 7/8
De Sterrenzee
Team
Categorie
Poule
Team: De Sterrenzee 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 19 Jongens 7/8
Team: De Sterrenzee 1
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 4 Meisjes 7/8
De Verbinding
Team
Categorie
Poule
Team: De Verbinding Groep 7&8 j&m
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 4 Jongens 7/8
De Windwijzer
Team
Categorie
Poule
Team: De Windwijzer 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 2 Jongens 7/8
Team: De Windwijzer 3
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 10 Jongens 7/8
Team: De Windwijzer 4
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 16 Jongens 7/8
Team: De Windwijzer 2
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 7 Meisjes 7/8
De Zeeraket
Team
Categorie
Poule
Team: De Zeeraket J1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 6 Jongens 5/6
Team: De Zeeraket J2
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 8 Jongens 5/6
Team: De Zeeraket J3
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 9 Jongens 5/6
Team: De Zeeraket J4
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 12 Jongens 5/6
Team: De Zeeraket J5
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 10 Jongens 7/8
Team: De Zeeraket J6
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 12 Jongens 7/8
Team: De Zeeraket J7
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 15 Jongens 7/8
Team: De Zeeraket M1
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: Poule 5 Meisjes 5/6
Team: De Zeeraket M2
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 2 Meisjes 7/8
Team: De Zeeraket M3
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 8 Meisjes 7/8
De Zevensprong
Team
Categorie
Poule
Team: De Zevensprong 3
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 11 Jongens 5/6
duinvlinder
Team
Categorie
Poule
Team: duinvlinder de duinvlinders
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 17 Jongens 7/8
Team: duinvlinder de Vlinders
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: Poule 2 Meisjes 5/6
Het Avontuur
Team
Categorie
Poule
Team: Het Avontuur 1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 8 Jongens 5/6
Team: Het Avontuur 2
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 12 Jongens 5/6
Team: Het Avontuur 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 10 Jongens 7/8
Team: Het Avontuur 2
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 17 Jongens 7/8
Team: Het Avontuur 1
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: Poule 4 Meisjes 5/6
Team: Het Avontuur 1
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 4 Meisjes 7/8
Het Drieluik
Team
Categorie
Poule
Team: Het Drieluik groep 5 team 1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 1 Jongens 5/6
Team: Het Drieluik groep 5 team 2
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 3 Jongens 5/6
Team: Het Drieluik groep 5 team 3
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 5 Jongens 5/6
Team: Het Drieluik groep 6 team 1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 6 Jongens 5/6
Team: Het Drieluik groep 6 team 2
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 7 Jongens 5/6
Team: Het Drieluik groep 6 team 3
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 13 Jongens 5/6
Team: Het Drieluik groep 7 team 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 3 Jongens 7/8
Team: Het Drieluik groep 7 team 2
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 11 Jongens 7/8
Team: Het Drieluik groep 7 team 3
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 8 Jongens 7/8
Team: Het Drieluik groep 8 team 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 6 Jongens 7/8
Team: Het Drieluik groep 8 team 2
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 7 Jongens 7/8
Team: Het Drieluik groep 8 team 3
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 13 Jongens 7/8
Team: Het Drieluik groep 8 team 4
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 12 Jongens 7/8
Team: Het Drieluik groep 8 team 5
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 14 Jongens 7/8
Team: Het Drieluik 5/6
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: Poule 6 Meisjes 5/6
Team: Het Drieluik groep 7
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 2 Meisjes 7/8
Team: Het Drieluik groep 8
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 5 Meisjes 7/8
Het Universum
Team
Categorie
Poule
Team: Het Universum Jongens 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 8 Jongens 7/8
Team: Het Universum Jongens 2
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 11 Jongens 7/8
Team: Het Universum Jongens 3
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 18 Jongens 7/8
Team: Het Universum Meiden
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 5 Meisjes 7/8
IKC de Aquamarijn
Team
Categorie
Poule
Team: IKC de Aquamarijn 1 (J 5/6)
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 8 Jongens 5/6
Team: IKC de Aquamarijn 2 (J 5/6)
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 15 Jongens 5/6
Team: IKC de Aquamarijn 4 (J 7/8)
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 11 Jongens 7/8
Team: IKC de Aquamarijn 5 (J 7/8)
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 18 Jongens 7/8
Team: IKC de Aquamarijn 3 (M 5/6)
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: Poule 4 Meisjes 5/6
Team: IKC de Aquamarijn 6 (M 7/8)
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 3 Meisjes 7/8
IKC De Regenboog
Team
Categorie
Poule
Team: IKC De Regenboog 1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 3 Jongens 5/6
Team: IKC De Regenboog 2
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 8 Jongens 5/6
Team: IKC De Regenboog 3
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 9 Jongens 5/6
Team: IKC De Regenboog 4
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 14 Jongens 5/6
Team: IKC De Regenboog 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 7 Jongens 7/8
Team: IKC De Regenboog 2
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 10 Jongens 7/8
Team: IKC De Regenboog 3
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 20 Jongens 7/8
Team: IKC De Regenboog 1
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: Poule 1 Meisjes 5/6
Team: IKC De Regenboog 2
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: Poule 3 Meisjes 5/6
Team: IKC De Regenboog 3
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: Poule 5 Meisjes 5/6
Team: IKC De Regenboog 1
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 4 Meisjes 7/8
Team: IKC De Regenboog 2
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 7 Meisjes 7/8
Team: IKC De Regenboog 3
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 2 Meisjes 7/8
KBS 't Zonnewiel
Team
Categorie
Poule
Team: KBS 't Zonnewiel J1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 2 Jongens 7/8
Team: KBS 't Zonnewiel J2
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 11 Jongens 7/8
Team: KBS 't Zonnewiel J3
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 18 Jongens 7/8
Team: KBS 't Zonnewiel meiden
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 8 Meisjes 7/8
Kbs Creacendo
Team
Categorie
Poule
Team: Kbs Creacendo 1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 15 Jongens 5/6
Team: Kbs Creacendo 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 19 Jongens 7/8
KBS De Lettertuin
Team
Categorie
Poule
Team: KBS De Lettertuin 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 17 Jongens 7/8
KBS de panta rhei
Team
Categorie
Poule
Team: KBS de panta rhei meiden 5-6
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: Poule 2 Meisjes 5/6
KBS Pirouette
Team
Categorie
Poule
Team: KBS Pirouette Groep 5
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 3 Jongens 5/6
Team: KBS Pirouette Groep 6
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 13 Jongens 5/6
Team: KBS Pirouette Groep 7
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 3 Jongens 7/8
Team: KBS Pirouette Groep 8
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 14 Jongens 7/8
Team: KBS Pirouette Groep 5-6
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: Poule 6 Meisjes 5/6
Team: KBS Pirouette Groep 7/8
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 3 Meisjes 7/8
Meesterwerk
Team
Categorie
Poule
Team: Meesterwerk 3
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: Poule 3 Meisjes 5/6
Montessori Campus
Team
Categorie
Poule
Team: Montessori Campus Groep 5/6 (J)
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: Poule 6 Meisjes 5/6
Montessori Muziekwijk
Team
Categorie
Poule
Team: Montessori Muziekwijk 1 Groep 5/6 (J)
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 9 Jongens 5/6
Team: Montessori Muziekwijk 2 Groep 5/6 (J)
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 5 Jongens 5/6
Team: Montessori Muziekwijk 1 Groep 7/8 (J)
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 15 Jongens 7/8
Montessori-Stad
Team
Categorie
Poule
Team: Montessori-Stad 1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 14 Jongens 5/6
Team: Montessori-Stad 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 12 Jongens 7/8
Team: Montessori-Stad 2
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 19 Jongens 7/8
Team: Montessori-Stad 1
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 8 Meisjes 7/8
O.b.s. Syncope
Team
Categorie
Poule
Team: O.b.s. Syncope 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 13 Jongens 7/8
Team: O.b.s. Syncope 2
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 19 Jongens 7/8
Team: O.b.s. Syncope 3
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 16 Jongens 7/8
OBS Caleidoscoop
Team
Categorie
Poule
Team: OBS Caleidoscoop 5/6 Team 1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 9 Jongens 5/6
Team: OBS Caleidoscoop 5/6 Team 2
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 13 Jongens 5/6
Team: OBS Caleidoscoop 7/8
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 4 Jongens 7/8
OBS de Argonaut
Team
Categorie
Poule
Team: OBS de Argonaut team 1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 10 Jongens 5/6
Team: OBS de Argonaut team 2
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 13 Jongens 5/6
Team: OBS de Argonaut J 7-8
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 20 Jongens 7/8
Team: OBS de Argonaut M 7-8
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 3 Meisjes 7/8
Obs de Flierefluiter
Team
Categorie
Poule
Team: Obs de Flierefluiter 5/6 1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 5 Jongens 5/6
Team: Obs de Flierefluiter 6
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 7 Jongens 5/6
Team: Obs de Flierefluiter 7
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 10 Jongens 5/6
Team: Obs de Flierefluiter 9
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 14 Jongens 5/6
Team: Obs de Flierefluiter 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 5 Jongens 7/8
Team: Obs de Flierefluiter 2
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 12 Jongens 7/8
Team: Obs de Flierefluiter 3
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 16 Jongens 7/8
Team: Obs de Flierefluiter 10
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: Poule 1 Meisjes 5/6
Team: Obs de Flierefluiter 11
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: Poule 4 Meisjes 5/6
Team: Obs de Flierefluiter 4
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 6 Meisjes 7/8
Team: Obs de Flierefluiter 5
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 2 Meisjes 7/8
OBS de Ontdekking
Team
Categorie
Poule
Team: OBS de Ontdekking 1 M 5-6
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: Poule 1 Meisjes 5/6
Team: OBS de Ontdekking 2 M 5-6
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: Poule 2 Meisjes 5/6
OBS Het Palet
Team
Categorie
Poule
Team: OBS Het Palet 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 13 Jongens 7/8
Team: OBS Het Palet 2
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 15 Jongens 7/8
OBS Letterland
Team
Categorie
Poule
Team: OBS Letterland 5/6
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 16 Jongens 5/6
Team: OBS Letterland 7/8
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 20 Jongens 7/8
OBS Polderhof
Team
Categorie
Poule
Team: OBS Polderhof 5/6 jongens
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 15 Jongens 5/6
Team: OBS Polderhof 7/8 jongens
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 5 Jongens 7/8
Panta rhei
Team
Categorie
Poule
Team: Panta rhei meiden 2 5/6
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: Poule 6 Meisjes 5/6
PCB de Buitenburcht
Team
Categorie
Poule
Team: PCB de Buitenburcht 6A
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 10 Jongens 5/6
Team: PCB de Buitenburcht 6B
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 16 Jongens 5/6
Team: PCB de Buitenburcht Mix 5A/5B
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 5 Jongens 5/6
Team: PCB de Buitenburcht gr 8
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 20 Jongens 7/8
Team: PCB de Buitenburcht mix gr 7
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 3 Jongens 7/8
Team: PCB de Buitenburcht 6B
Categorie: Meisjes 5-6
Poule: Poule 5 Meisjes 5/6
Team: PCB de Buitenburcht 7/8
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 3 Meisjes 7/8
Polygoon
Team
Categorie
Poule
Team: Polygoon 5-6
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 16 Jongens 5/6
Team: Polygoon Team 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 5 Jongens 7/8
Team: Polygoon Team 2
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 13 Jongens 7/8
Team: Polygoon 7-8
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 6 Meisjes 7/8
SBO de watertuin
Team
Categorie
Poule
Team: SBO de watertuin 1
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 5 Jongens 7/8
Tjasker
Team
Categorie
Poule
Team: Tjasker Team 1
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 12 Jongens 5/6
Vrijeschool Almere
Team
Categorie
Poule
Team: Vrijeschool Almere Groep 6a
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 7 Jongens 5/6
Team: Vrijeschool Almere Groep 6b
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 14 Jongens 5/6
Team: Vrijeschool Almere Groep 7
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 4 Jongens 7/8
Team: Vrijeschool Almere Groep 8
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 14 Jongens 7/8
Vuurvogel
Team
Categorie
Poule
Team: Vuurvogel 5-6 A
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 7 Jongens 5/6
Team: Vuurvogel 5-6 B
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 10 Jongens 5/6
Team: Vuurvogel 5-6 C
Categorie: Jongens 5-6
Poule: Poule 15 Jongens 5/6
Team: Vuurvogel 7-8
Categorie: Jongens 7-8
Poule: Poule 17 Jongens 7/8
Team: Vuurvogel 7-8
Categorie: Meisjes 7-8
Poule: Poule 6 Meisjes 7/8

Pin It on Pinterest

Share This